Мени
Вашата кошничка

ПОПУСТ од 10 до 50%

Фенг шуи формули за љубов

Фенг шуи формули за љубов
Фенг шуи формули за љубов
  • Залиха: Достапен
  • Автор: Анги Ма Вонг
  • Димензии: 10.00cm x 20.00cm
  • Година на издавање: 2009
  • Број на страни: 110
  • Корица: мека
  • Јазик: македонски
  • ISBN: 978-9989-33-448-1
160.00 ден.
Без ДДВ: 160.00 ден.

Веднаш во вашиот живот привлечете ја љубовта, романтиката и успешната врска со помош на овие повеќе стотини совети!

Поставете две црвени свеќи во секторот на бракот/љубовните врски во својот дом.

Немојте да чувате суво цвеќе или мешавина од ливчиња на исушено цвеќе во својата спална соба, бидејќи тие создаваат негативна енергија која спречува љубовта да влезе во вашиот живот.