Мени
Вашата кошничка

Најубави сликовници за најмладите

Најубави сликовници за најмладите
Најубави сликовници за најмладите
Најубави сликовници за најмладите
Најубави сликовници за најмладите
Најубави сликовници за најмладите
  • Залиха: Достапен
  • Автор: Феникс јуниор
  • Димензии: 29.50cm x 20.00cm
  • Година на издавање: 2019
  • Број на страници: 60
  • Корица: картон
  • Јазик: македонски
330.00 ден.
Без ДДВ: 330.00 ден.

Најубави сликовници за најмладите е новообјавен сет од 6 сликовници прилагодени за најмладите со следните теми:
- домашни животни
- шумски животни
- зоолошка градина
- морски свет
- зеленчук
- овошје

Димензии: 7,5 cm x 7,5 cm
Број на страници: 10 (каширан картон)

Cookies
Користиме колачиња и други идентификатори за да ви овозможиме најдобро искуство со нашата интернет страница. Може да прочитате повеќе за тоа како ги користиме колачињата и другите идентификатори, во нашата Политика за приватност. Со продолжувањето да ја користите оваа страница, прифаќате да користиме колачиња и други идентификатори.