Мени
Вашата кошничка

Јан Волкерс

Локум
-22 %
Автор: Јан Волкерс Model: LOK
Приказна за бурна љубовна врска... Експлицитно еротска, искрена и отворена.Холандски скулптор во своето студио, бесен поради љубовта што ја изгубил, ја опишува до најситни детали состојбата на својот живот, откако таа го напушта. Нараторот наизменично ги раскажува приказните за односот со Олга ..
250.00 ден. 320.00 ден.
Ex Tax:250.00 ден.
Прикажани 1 од 1 до 1 (1 Страни)
Cookies
Користиме колачиња и други идентификатори за да ви овозможиме најдобро искуство со нашата интернет страница. Може да прочитате повеќе за тоа како ги користиме колачињата и другите идентификатори, во нашата Политика за приватност. Со продолжувањето да ја користите оваа страница, прифаќате да користиме колачиња и други идентификатори.