Мени
Вашата кошничка

Доналд Г. Краус

Вештина на војувањето за менаџери
-38 %
Автор: Доналд Г. Краус Model: GF2AQJ
Веќе со години училиштата за менаџери и професионалните советници го користат кинескиот текст стар 2500 години и неговите незаменливи коментари за водењето, стратегијата, организацијата, натпреварувањето и соработката. Древната мудрост на класичниот текст на Сун Цу “Вештина на војувањето” во оваа кн..
99.00 ден. 160.00 ден.
Ex Tax:99.00 ден.
Прикажани 1 од 1 до 1 (1 Страни)