Мени
Вашата кошничка

Камила Лекберг

Златниот кафез
-40 %
Автор: Камила Лекберг Model: ZLAT
Џек и Феј имаат наизглед идиличен живот… барем така се чини на прв поглед. Таа е мажена за успешен бизнисмен со кого има прекрасна ќерка. Иако заедно ја започнале деловната империја, Феј е заробена во улогата на мајка и домаќинка, додека, пак, нејзиниот сопруг ги ужива сите привилегии од заедничкиот..
240.00 ден. 400.00 ден.
Ex Tax:240.00 ден.
Сребрени крилја
-40 %
Автор: Камила Лекберг Model: SRBRN002
„Сребрени крилја“ на шведската писателка Камила Лекберг е долгоочекуваното продолжение на нејзиниот бестселер „Златниот кафез“ – психолошки трилер, возбудлива одмаздничка драма за предавството, борбата за правда и женското сестринство, во кој главната хероина е силна жена, незаборавната Феј.Феј ..
270.00 ден. 450.00 ден.
Ex Tax:270.00 ден.
Прикажани 1 од 2 до 2 (1 Страни)