Мени
Вашата кошничка

Маури Кунас

Неверојатно патување низ вселената
-31 %
Автор: Маури Кунас Model: VSEL1
Во оваа книга, Маури Кунас го носи во вселената секој што сака да лета, заедно со учениците од 3000-та година. Настаните во оваа книга се случуваат далеку во иднината, на крајот на милениумот, кога патувањето во вселената е вообичаено и земјаните живеат и работат на астероидите, на М..
310.00 ден. 450.00 ден.
Ex Tax:310.00 ден.
Прикажани 1 од 1 до 1 (1 Страни)