Мени
Вашата кошничка

Јонас Хасен Кемири

Клаузулата за татковство
-22 %
Автор: Јонас Хасен Кемири Model: KLZL01
„Разурнувачки и брутално искрен портрет на едно модерно семејство. Борба на генерации, кои се обидуваат да опстојат заедно“ National Book Award for Translated LiteratureДедото кој живее во странство се враќа дома за да ги посети своите возрасни деца. Синот е неуспешен. Ќерката е бремена и очеку..
280.00 ден. 360.00 ден.
Ex Tax:280.00 ден.
Прикажани 1 од 1 до 1 (1 Страни)