Мени
Вашата кошничка

Славица Купенкова

Автор: Славица Купенкова Model: UCNJ006
„Волшебни тркала“ е шестата книга од нашиот нов едукативен серијал „Учење низ игра“. Запознајте се со превозните средства низ прекрасните песни и илустрации на авторката и илустраторка Славица Купенкова. Читајте песнички, сечете и лепете стикери, цртајте, бојте и забавувајте се! Нашиот тим подготви ..
190.00 ден.
Ex Tax:190.00 ден.
Прикажани 1 од 1 до 1 (1 Страни)