Мени
Вашата кошничка

СО СТИКЕРИ

Учиме да броиме
-33 %
Model: S735XC
УЧАМ ДА БРОЈАМ!Поврзи ги точките, откриј, исечи, залепи и обои!Целта на оваа книга е децата да научат да бројат и да ги препознаваат броевите од 1-10.Ќе откриете самолепливи сликички во боја кои треба да се залепат на соодветните места...
50.00 ден. 75.00 ден.
без ДДВ:50.00 ден.
Прикажани 1 од 1 до 1 (1 Страни)
Cookies
Користиме колачиња и други идентификатори за да ви овозможиме најдобро искуство со нашата интернет страница. Може да прочитате повеќе за тоа како ги користиме колачињата и другите идентификатори, во нашата Политика за приватност. Со продолжувањето да ја користите оваа страница, прифаќате да користиме колачиња и други идентификатори.