Мени
Вашата кошничка

Прирачник: Мајка и бебе

Прирачник: Мајка и бебе
Прирачник: Мајка и бебе
 • Залиха: Достапен
 • Димензии: 14.00cm x 20.00cm
 • Година на издавање: 2012
 • Број на страници: 130
 • Корица: тврд повез
 • Јазик: македонски
 • ISBN: 978-9989-33-605-8
320.00 ден.
Без ДДВ: 320.00 ден.
 • Календар на бременоста (со детален опис на сите 40 седмици)
 • Дочек на бебето
 • Развој на бебето
 • Исхрана на бебето
 • Нега на бебето
 • Најчести проблеми со бебето
 • Практични совети
Колачиња (Cookies)
Користиме колачиња и други идентификатори за да ви овозможиме најдобро искуство со нашата интернет страница. Може да прочитате повеќе за тоа како ги користиме колачињата и другите идентификатори, во нашата Политика за колачиња. Со продолжувањето да ја користите оваа страница, прифаќате да користиме колачиња и други идентификатори.