Мени
Вашата кошничка

Зимски радости

Зимски радости
Зимски радости
Зимски радости
Зимски радости
Зимски радости
Зимски радости
Зимски радости
  • Залиха: Достапен
  • Автор: Христо Петрески
  • Димензии: 21.00cm x 30.00cm
  • Година на издавање: 2019
  • Број на страници: 12
  • Корица: мек повез
  • Јазик: македонски
  • ISBN: 978-9989-33-776-5
130.00 ден.
Без ДДВ: 130.00 ден.

”Зимски радости“ е нова илустрирана креативна книга со зимски активности, игри и приказни. Во книгата покрај едукативните активности се објавени и зимската авторска бајка „Дедо Мраз и Баба Зима“ и песна „Дедо Мраз гради фабрика за чоколади“.

Колачиња (Cookies)
Користиме колачиња и други идентификатори за да ви овозможиме најдобро искуство со нашата интернет страница. Може да прочитате повеќе за тоа како ги користиме колачињата и другите идентификатори, во нашата Политика за колачиња. Со продолжувањето да ја користите оваа страница, прифаќате да користиме колачиња и други идентификатори.