Мени
Вашата кошничка

Волшебни тркала

Волшебни тркала
Волшебни тркала
  • Залиха: Достапен
  • Автор: Славица Купенкова
  • Димензии: 21.00cm x 30.00cm
  • Година на издавање: 2021
  • Број на страници: 32
  • Корица: мека
  • Јазик: македонски
  • ISBN: 978-9989-33-824-3
190.00 ден.
Без ДДВ: 190.00 ден.

„Волшебни тркала“ е шестата книга од нашиот нов едукативен серијал „Учење низ игра“. Запознајте се со превозните средства низ прекрасните песни и илустрации на авторката и илустраторка Славица Купенкова. Читајте песнички, сечете и лепете стикери, цртајте, бојте и забавувајте се! Нашиот тим подготви и многу активности за наставниците и родителите како и за секое од изданијата од оваа едиција.

Колачиња (Cookies)
Користиме колачиња и други идентификатори за да ви овозможиме најдобро искуство со нашата интернет страница. Може да прочитате повеќе за тоа како ги користиме колачињата и другите идентификатори, во нашата Политика за колачиња. Со продолжувањето да ја користите оваа страница, прифаќате да користиме колачиња и други идентификатори.