Мени
Вашата кошничка

Една мала грешка

Една мала грешка
Една мала грешка
  • Залиха: Достапен
  • Автор: Ема Куртис
  • Година на издавање: 2021
  • Број на страници: 412
  • Корица: мек повез
  • Јазик: македонски
  • ISBN: 978-9989-33-809-0
500.00 ден.
Без ДДВ: 500.00 ден.

Вики Сигрејв е благословена: три убави деца, успешен и доминантен сопруг, одлични пријатели и работа што ја сака. Кога таа носи одлука во дел од секундата, со која ризикува сѐ што ѝ е скапоцено, постои само една личност на која таа ѝ верува доволно за да ѝ се довери. Но, Вики ќе сфати дека е доволна само една грешка за да изгуби сѐ. 
Ако сте невнимателни со оние што ги сакате, не заслужувате да ги имате...

ЧИТАТЕЛИТЕ СЕ ОПСЕДНАТИ СО КНИГАТА ЕДНА МАЛА ГРЕШКА!
„Неверојатно брз пресврт со шокантна завршница!“
„Ме држеше обземена до последниот збор!“
„Полна со пресврти, ќе ве натера да погодувате каков е крајот!“

ЕДНА МАЛА ГРЕШКА е неизвесен, возбудлив психолошки трилер за мрачната страна на пријателството и за тоа на што сѐ сте подготвени за да ги зачувате вашите тајни. Совршен роман за љубителите на книги исполнети со психолошка неизвесност.

„Пресврт што ме држеше будна цела ноќ. Оваа книга ќе ја натера секоја жена да ja погледне својата најдобра пријателка со СОМНЕЖ.“ 
– Џејн Кори, авторка на книгата My Husband’s Wife

Cookies
Користиме колачиња и други идентификатори за да ви овозможиме најдобро искуство со нашата интернет страница. Може да прочитате повеќе за тоа како ги користиме колачињата и другите идентификатори, во нашата Политика за приватност. Со продолжувањето да ја користите оваа страница, прифаќате да користиме колачиња и други идентификатори.